Košík 0x

0,00 €

Palivový filter CLEAN FILTER DN301 DN301

DN301
4,16 €
4,99 €

Na predajni 1 ks

Na externom sklade

- +

Palivový filter CLEAN FILTER DN301

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Prevedenie filtra s vypúšťacou skrutkou na vodu
Priemer 1 [mm] 85 mm
Rozmer závitu M 16 X 1,5
Rozmer závitu 1 M 8 X 1,25
Výška [mm] 146 mm

ZNAČKAČÍSLO
AC XD77
AC XD67
AC TP1069
AGCO 836662575
ALFA ROMEO 11676046960102
ALFA ROMEO 9950443
ALFA ROMEO 71736119
ALFA ROMEO 116760469601
ALFA ROMEO 60507208
ALFA ROMEO 46773577
ALFA ROMEO 71736113
ALFA ROMEO 116760469602
ALFA ROMEO 116760469600
ALFA ROMEO 71736116
ANDORIA 2.53.056
BERGMEISTER 3218794
CASE IH 504073234
CASE IH J-843760RP
CASE IH 87803194
CASE IH 84171692
CASE IH 1967094C1
CASE IH 47135707
CASE IH 1 240 619 H 1
CASE IH J931062
CASE IH J-843760
CASE IH 132000070722
CASE IH 1931128
CASE IH 1 133 495 R 1
CASE IH 98439682
CASE IH J-931062
CASE IH 84214564
CASE IH 218100A1
CATERPILLAR 5S-0481
CATERPILLAR 5S0481
CITROËN 1906 61
CITROËN 190661
CLAAS 00 0325 719 0
CLAAS 00 259 906.90
CLAAS 00 0761 410 0
CLAAS 0323 008 0
DAF CBU1920
DAF CBU 1177
DAF 112243
DAF CBU1177
DAF 0112243
DAIHATSU 49329-00000
DAIHATSU 4932900000
DEUTZ-FAHR 1174482
DEUTZ-FAHR 2133943
DEUTZ-FAHR 0.009.4687.0
DEUTZ-FAHR 1174391
FIAT 60507208
FIAT 79075882
FIAT 46773577
FIAT 1902138
FIAT 74035556
FIAT 1310071080
FIAT 71736113
FIAT 4795601
FIAT 82406319
FIAT 60732867
FIAT 5981936
FIAT 5951661
FIAT 71736116
FIAT 4814454
FIAT 4764725
FIAT 60507209
FIAT 9950443
FIAT 9944921
FIAT 47135706
FIAT 5962400
FIAT 9936891
FIAT 1930010
FIAT 74434895
FIAT 71736119
FIAT 1317643080
FIAT 4813127
FORD 6135 130
FORD 11457434105
FORD 1145 7434058
FORD T81DC9150BA
FORD 5020 403
FORD 5010462
FORD 87840509
FORD F 0 NN 9176 BA
FORD 11457434058
FORD T81D C9150 BA
FORD 5012582
FORD 5010 462
FORD 8784 0509
FORD 6135130
FORD 1145 7434105
FORD 450133003
FORD 5020403
FORD 5012 582
FORD F0NN9176BA
FORD 0450133003
FORD USA A810X-9150-CA
GAZ 25305611
GAZ 2.53.056
GENERAL MOTORS 93183042
GENERAL MOTORS 93156288
GUELDNER Z577
HITACHI L01930010
IVECO 479 2138
IVECO 476 4725
IVECO 9938405
IVECO 993 8405
IVECO 193 0010
IVECO 01930010
IVECO 4764725
IVECO 9950451
IVECO 995 0451
IVECO 9936891
IVECO 1930010
IVECO 993 6891
IVECO 5040 3234
IVECO 190 2138
IVECO 01902138
IVECO 4792138
IVECO 1902138
IVECO 500038744
JCB 32/912001A
JCB 32/912001
JEEP 7701030195
KOMATSU 203-01-K1280
KOMATSU EA504073234
KOMATSU 504073234
KOMATSU 1240619-H2
KRAMER 100 000 0381
LAMBORGHINI 2.4419.3150.0
LAMBORGHINI 0.0094.687.0
LANCIA 5951661
LANDINI 3541384M1
LDV CBU1177
LDV CBU1920
MAGIRUS-DEUTZ 1174391
MAGIRUS-DEUTZ 1174482
MAGIRUS-DEUTZ 2133943
MAN 109985
MASSEY FERGUSON 3638291M
MASSEY FERGUSON 3638510M1
MASSEY FERGUSON 3638291M1
MC CORMICK 4207949M1
MC CORMICK 701900A1
MC CORMICK 218100A1
MC CORMICK 4218430 M 1
MC CORMICK 705137A1
NEW HOLLAND 1930010
NEW HOLLAND 87800220
OPEL 813041
OPEL 813565
OPEL 90016800
PEUGEOT 1906 60
PEUGEOT 190660
PIAGGIO 247444
PIAGGIO 264907
PIAGGIO 493290
RENAULT 7700668711
RENAULT 77 01 030 546
RENAULT 77 00 700 092
RENAULT 7701668711
RENAULT 7701030195
RENAULT 77 01 668 711
RENAULT 77 01 030 195
RENAULT 77 00 668 711
RENAULT 7701030546
RENAULT 7700700092
RENAULT TRUCKS 50 01 850 947
RENAULT TRUCKS 74 85 129 890
RENAULT TRUCKS 50 01 846 099
RENAULT TRUCKS 77 01 030 546
RENAULT TRUCKS 77 00 700 092
RENAULT TRUCKS 50 01 829 282
ROVER AEK2147L
ROVER ADU9779
ROVER AEU2147L
ROVER AEK 2147 L
ROVER AEU 2147 L
ROVER ADU9779EVA
SAME 0.009.4687.0
SEAT 4465121
SEAT 0004465121
SISU 8366 40251V
SISU 8366 40251
SISU 8366 62575
STEYR 98439682
STEYR 161500080043
STEYR 87803196
TEREX 5 568 656 484
VAG 0681274011
VAG 068 127 177 B
VAG 068127177EC
VAG 0681271771
VAG 068 127 177
VAG RGG127177
VAG 068127177B
VAG 000 446 5121
VAUXHALL 813564
VAUXHALL 9975216
VAUXHALL 93156288
VAUXHALL 6439304
VAUXHALL 90016800
VAUXHALL 813024
VAUXHALL 6439306
VOLVO 3976655
VOLVO 1326899
VOLVO 039766555
VOLVO 1257201
VOLVO 234464-5
VOLVO 39766555
VOLVO 03976655-5
VOLVO 12572012
VOLVO 1257200
VOLVO 3976655-5
VOLVO 1257201-2
VOLVO 2344645
VOLVO 829993
VW 4465121
VW 068127177B
VW 0004465121
VW 68127177
VW 068127177

Máte otázku ohľadne produktov? Napíšte nám cez formulár alebo volajte na +421 949310255

2022    hamuj.sk - licencovaný predajca autodielov

TecDoc