Košík 0x

0,00 €

O nás

Kto sme?


Sme odborníci na náhradné diely a autokozmetiku už viac ako 15 rokov. V roku 2008 sa náš príbeh začal písať v Lednických Rovinách, kde sme otvorili našu prvú a doposiaľ jedinú kamennú predajňu zameranú na autodiely.

Po rokoch osobného predaja novým ale aj verným zákazníkom sme sa rozhodli expandovať ešte ďalej. Vstúpili sme do online sveta, aby sa značka Hamuj dostala medzi celé Slovensko. Naše autosúčiastky si môže zaobstarať ktokoľvek z pohodlia domova.

Vďaka tomu vám dokážeme poskytnúť široký sortiment od overených výrobcov za nízke ceny. Sme zameraný na autodiely pre osobné a úžitkové automobily. Na svoje si tak príde každý. Či už potrebujete vaše auto opraviť, vymeniť pneumatiky alebo mu dodať nový lesk.

Páči sa vám naša práca? Môžete nás podporiť a k objednávke si prihodiť vôňu do auta, tričko či iné produkty značky Hamuj.


Jednoduchý e-shop s autodielmi


Je pre vás obec Lednické Rovne priďaleko? Hľadáte dobré autodiely cez e-shop? Vyskúšajte ten náš a nájdite si autodiely online. Naše nízke ceny nemeníme, aby ste si mohli zaobstarať náhradné autodiely s vedomím, že ste výhodne nakúpili.

Aby sme naším zákazníkom nákup čo najviac spríjemnili, môžete si u nás vyfiltrovať náhradné diely na auto podľa značky, modelu a rok výroby. Ak neviete jednu z týchto informácií, ponúkame Vám vyhľadať autodiely podľa vin čísla, stačí nám ho poslať cez formulár alebo do emailu.

Nájdete u nás náhradné diely na automobily od celosvetových výrobcov. Za zmienku stoja aj mazivá Shell, Castrol či Mobil. Aby sme nezabudli na fanúšikov 1-stopových vozidiel, pripravili sme pre vás kategóriu s motokozmetikou.

Prejdite si náš katalóg autodielov a nájdite náhradné diely do auta, ktoré padnú na vaše vozidlo. Ak si s niečím neviete rady, vždy sa na nás môžete obrátiť prostredníctvom formulára alebo telefónneho čísla: +421 949310255.

2024    hamuj.sk - licencovaný predajca autodielov

TecDoc